KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735262

nr 1273 5262

Sven Erik Andersson, Monogramsignerad, "kväll". Olja på duk, 28x32 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 2 september 2019
kl 20:58:43